Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

86.90 .E Działania dla zapewnienia po mastektomii możliwości korzystania z rehabilitacji psychofizycznej - organizowanie wzajemnego wsparcia, pomocy i samopomocy, - tworzenie warunków do integracji kobiet po leczeniu raka piersi - rehabilitacja usprawniająca kończyny górna na sali gimnastycznej, w basenie i wodzie - zabiegi usprawniające na turnusie rehabilitacyjno - integracyjnym w zakładzie rehabilitacji w Jastarni - 14 dni - 3 -dniowe warsztaty psychologiczne w Jeleniej Górze, spotkania z psychologiem w poradni Psychologiczno zawodowej - terapia indywidualna, wsparcie psychologiczne po mastektomii - profilaktyka i promocja na rzecz wczesnego wykrywania i leczenia raka piersi - spotkania amazonek, onkologów, rehabilitantów, psychologów ze studentkami i maturzystkami - bezpłatne porady prawne dla amazonek i ich bliskich - organizacja Wielkopolskiej Spartakiady Pływackiej dla amazonek z wielkopolskich klubów

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję