Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

W ramach kultywowania tradycji ludowych i folklorystycznych poprzez organizację imprez sportowo-rekreacyjnych i turystycznych oraz prowadzenie działalności edukacyjnej zorganizowano wycieczkę integracyjną w dniu 15.06.2016 r. do Jaskini Macocha dla członków Stowarzyszenia Inicjatywa Lokalna na rzecz Rozwoju Gminy Nowa Ruda. Wycieczka miała za zadanie integrację ze środowiskiem KGW i Klubów Seniora a także organizatorzy zadbali o osoby starsze i samotne zapraszając je do wspólnej integracji. Wyjazd pozwolił wszystkim uczestnikom nie tylko na integracje ale także na zapoznanie się z kulturą, zwyczajami i krajobrazem naszych sąsiadów. Oraz zachęcił do rozwijania pasji fotograficznych przez członków stowarzyszenia.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję