Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Współdziałanie z organami administracji państwowej i samorządowej oraz organizacjami charytatywnymi na rzecz szeroko pojętej pomocy osobom dotkniętym w-w schorzeniami. Osoby te mogą skorzystać z pomocy w formie kontaktu bezpośredniego ,telefonicznego a także coraz popularniejszej formy internetowej w zależności od potrzeb \(strona internetowa, e-mail, portal społecznościowy)Dzięki wszechstronności, pomoc Stowarzyszenia ma charakter zarówno lokalny jak i krajowy, w niektórych przypadkach nawet zagraniczny.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję