Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Organizowanie imprez sportowych i turystycznych głównie w sferze żeglarstwa amatorskiego (ale również w innych rodzajach sportów\) m.in.: -zorganizowano część nieodpłatnych rejsów na będącym własnością klubu jachcie KACPER po krainie Wielkich Jezior Mazurskich, -zorganizowano parę wycieczek po okolicznych górach -udostępnianie sprzętu wodnego dla wycieczek po akwenie Jeziora Żywieckiego (jachty typu OMEGA, EL-BIMBO, deski windsurfingowe wraz z ożaglowaniem), -chętni mogli brać udział w wycieczkach rowerowych po Żywiecczyźnie

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000052882
  • e-mail: inskrz@wp.pl
  • Telefon: 338633506
  • Adres: UL. ŻEGLARSKA 5/-, 34-326 ZARZECZE

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję