Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

REHABILITACJA SPOŁECZNA POPRZEZ SPOTKANIA I WYJAZDY INTEGRACYJNE, POPULARYZACJA WIEDZY O NIEPEŁNOSPRAWNEJ OSOBIE. Działalność na rzecz dzieci niepełnosprawnych i ich rodzin. 2 . Ochrona praw dzieci niepełnosprawnych. 3 . Organizowanie imprez okolicznościowych z udziałem dzieci niepełnosprawnych. 4 . Popularyzacja wiedzy o dziecku niepełnosprawnym jego problemach w adaptacji społecznej. 5 . Działalność na rzecz placówek integracyjnych. 6 . Niesienie pomocy humanitarnej potrzebującym. W 2016 ROKU ZORGANIZOWANO WYJAZD DO WROCŁAWIA, KTÓREGO HASŁEM PRZEWODNIM BYŁO "WROCŁAW EUROPEJSKĄ STOLICĄ KULTURY" W WYCIECZCE WZIĘŁO UDZIAŁ 43 OSOBY \(OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE I ICH OPIEKUNOWIE\). ZORGANIZOWANO DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH SPOTKANIE OPŁATKOWE ORAZ WYJŚCIE DO TEATRU.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000051853
  • e-mail: mikrocom@yupo.pl
  • Telefon: 895339545
  • Adres: UL. WAŃKOWICZA 1, 10-684 OLSZTYN

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję