Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie powołane zostało celem wspierania procesu edukacyjnego kolejnych pokoleń uczniów poprzez kontakty z absolwentami, którzy w formie wykładów, spotkań i dyskusji z młodzieżą dzielą się swoimi osiągnięciami zawodowymi wskazując jednocześnie na te kierunki działalności Państwa po ukończeniu nauki może znaleźć satysfakcjonującą pracę. Spotkania takie odbywają się cyklicznie z okazji dni patrona i Absolwenta oraz dni Kariery. Przy okazji dnia Patrona najlepszemu uczniowi z nauk ścisłych wręczana jest nagroda imienia Tadeusza Rostańskiego - byłego nauczyciela naszego Liceum.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję