Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Prowadzenie Klubu Wsparcia i działalności informacyjno-edukacyjnej oraz reprezentowanie osób niepełnosprawnych w urzędach i sądach, Organizacja konferencji i kampanii społecznych. Wymiana doświadczeń związanych z radzeniem w różnych sytuacjach życiowych. Pomoc w uzyskaniu pracy oraz wpływ na właściwy stosunek zakładów pracy do zatrudnionych w nich osób z zaburzeniami psychicznymi i neurologicznymi. Szkolenia zawodowe i działania na rzecz społeczności lokalnej. Organizacja turnusów rehabilitacyjnych, imprez kulturalnych, sportowych, spotkań przy muzyce. Dyżur psychiatry i psychologa.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję