Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Nasze stowarzyszenie organizuje około 20 imprez kajakowych rocznie. Zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Są to imprezy integracyjne, w szczególności dla osób niepełnosprawnych, dla młodzieży i dla całych rodzin. Podczas naszych imprez następuje integracja różnych grup wiekowych (4 pokoleń) od 3 do 80 lat. Uczymy współzawodnictwa, zdrowej rywalizacji i radzenia sobie z przeciwnościami losu, a także ze stresem. Niemal na każdej imprezie organizujemy koncert, ponieważ wielu z nas śpiewa i gra na gitarach. Po wielu latach śpiewania na łonie przyrody mamy już opracowane własne śpiewniki, co przyczynia się do popularyzacji piosenki turystycznej. Nasza działalność stanowi wybitną profilaktykę wszystkich chorób cywilizacyjnych, takich jak na przykład otyłość, cukrzyca, depresja, choroby krążeniowe i kręgosłupa. Poprzez ruch na świeżym powietrzu wszyscy nasi członkowie, a jest ich ponad 1 55 są w świetnej kondycji psychicznej i fizycznej. Bierzemy udział w ogólnopolskich konkursach kajakowych: 01 maja międzynarodowy spływ kajakowy rzeką Wda, 31 sierpnia Lubiana, na których zdobywamy najczęściej pierwsze nagrody, dlatego mamy około 100 kajaków i liczne puchary. Jesteśmy współorganizatorem największego spływu kajakowego na Pomorzu REMUS w pierwszym tygodniu lipca. Kultywuje on tradycje kaszubskie, stąd burmistrzowie gmin, przez które przepływamy, sponsorują te imprezy. Organizujemy na

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję