Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja na Rzecz Szpitala Powiatowego w Chrzanowie prowadziła działania mające na celu doposażenie Szpitala Powiatowego w Chrzanowie w nowoczesną aparaturę medyczną. Ponadto Fundacja wspiera zajęcia terapeutyczne na Oddziałach Dziennej Psychiatrii i Rehabilitacji Neurologicznej organizując cykliczne kiermasze. Prace wykonywane przez pacjentów w ramach terapii zajęciowej są wystawiane na kiermaszach a środki uzyskane z ich sprzedaży przekazywane są w-w oddziałom na zakup materiałów do dalszej terapii zajęciowej. Dofinansowanie zajęć terapeutycznych Oddziału Dziennego Psychiatrycznego i Oddziału Rehabilitacji Neurologicznej w kwotach 2.183,00 zł oraz 970,00 zł.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję