Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

91.31.z realizacja chrześcijańskich zasad religijno-moralnych w sferze kultury. 91.33.z działalność społeczno- wychowawcza na rzecz dzieci i młodzieży zgodnie z zasadami i tradycją chrześcijańską. Wypoczynek w formie obozów dla dzieci i młodzieży jest bezpłatny w ramach angażowania się w działalność społeczną i uczestnictwo w koncertach. Katolickie Towarzystwo Śpiewacze zajmuje się także działalnością artystyczną, występy artystycznymi, koncertami, bierze udział w konkursach, festiwalach i przeglądach chórów

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję