Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie Nasza Choszczówka organizuje Olimpiady Sportowe dla dzieci i młodzieży. W kilku ostatnich olimpiadach brał udział po 240 - 280 dzieci i ponad 500 osób dorosłych w charakterze pomocy i obserwatorów. Imprezy te stwarzają niezapomniana atmosfera wspólnej zabawy, łącza ludzi, integrują lokalne środowisko, wychowują moździerz, wyłaniają sportowe talenty. Szlachetny cel, doniosłym elementem wyżej wspomnianej inicjatywy jest idea tzw. SZLACHETNEGO CELU, która co roku nam towarzyszy. W wyniku spontanicznej akcji zebraliśmy kilkaset złotych na pomoc dla powodzian, miejscowa szkoła otrzymała z zebranych pieniędzy stół do ping-ponga i sprzęt RTV, przeznaczamy kilkaset złotych dla najbardziej potrzebujących rodzin z okolic Choszczówki oraz przeznaczyliśmy pewne środki na leczenie chorego dziecka.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję