Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Od 23 lat Fundacja prowadzi działalność na rzecz dzieci niepełnosprawnych w powicie wodzisławskim. Po zarejestrowaniu statutu w KRS I-1994 roku rozpoczęto budowę Ośrodka wraz z Miastem Wodzisław Śląski. Na ten cel Fundacja przeznaczyła ponad 200 tysięcy złotych. od 1 czerwca 1998 rok po poświęceniu Ośrodek funkcjonuje i leczy wraz z rehabilitacją dzieci niepełnosprawne ruchowo i intelektualnie w pobycie dziennym 17 osób, a w rehabilitacji dochodzącej od 500 do 650 osób. Warunki zostały stworzone bardzo przyjazne dla dzieci. Fundacja wspiera pracujących rehabilitantów dopłacając do specjalistycznych szkoleń potrzebnych w rehabilitacji. W bieżącym roku we wszystkich pomieszczeniach sfinansowano klimatyzację, która w czasie upałów dzieci nie będą się męczyć.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję