Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Cele statutowe organizacji: - popularyzacja i rozwój życia społecznego i kulturalnego mniejszości niemieckiej, - podejmowanie inicjatyw pomocnych w rozwiązywaniu potrzeb kulturalnych, naukowych i społecznych mniejszości niemieckiej, - prowadzenie badań naukowych nad historią, kulturą, sztuką, kulturą materialną i krajoznawstwem Śląska, - popularyzacja wiedzy o twórczości, poglądach i drodze życiowej Josepha 01c0on Eichendorffa oraz wykorzystaniu jego duchowej spuścizny dla kultury regionalnej, narodowej i europejskiej oraz pokojowego współżycia narodów, - popularyzacja zagadnień związanych z rzeką Odrą.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję