Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Współpraca z zaprzyjaźnionymi klubami z Czech i Niemiec, udział w turniejach sportowych - piłkarskich na terenie w-w krajów. Na turniej w Niemczech zapraszane są drużyny z Luksemburga, Francji, Malty. Oprócz rywalizacji odbywa się szereg animacji rekreacyjnych, mających na celu zapoznanie i zintegrowanie uczestników turnieju. Uczestniczy ok. 200 adeptów piłki nożnej. Rozgrywki w Czechach odbywają się z reguły z zaprzyjaźnionymi klubami w sąsiednich miejscowościach i wsiach. Celem tych rozgrywek jest w pełni rozumiana integracja środowisk młodzieżowych, wynik sportowy nie ma tu żadnego znaczenia.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję