Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie stawia sobie następujące cele: 1 . Podjęcie wspólnych działań dla szerzenia postaw tolerancji i współpracy wszystkich ludzi, niezależnie od narodowości światopoglądu i miejsca zamieszkania. 2 . Reprezentowanie interesów członków Stowarzyszenia na forum publicznym w Polsce wobec administracji rządowej Parlamentu RP i innych instytucji publicznych, a także prywatnych. 3 . Reprezentowanie interesów Stowarzyszenia w stosunkach zagranicznych, a w szczególności z niemieckimi władzami państwowymi i innymi instytucjami publicznymi, organizacjami społecznymi i gospodarczymi RFN, a także z przedstawicielami dyplomatycznymi i konsularnymi Republiki Federalnej Niemiec w Polsce. 4 . Twórcze pobudzanie aktywności społeczno - politycznej oraz stwarzanie warunków do podnoszenia poziomu kultury, sztuki i oświaty środowisk śląskich ze szczególnym uwzględnieniem ludności pochodzenia niemieckiego. 5 . Pielęgnacja i popularyzacja wielokulturowości Śląska. 6 . Nawiązywanie współpracy partnerskiej z miastami, regionami i gminami innych państw. 7 . Stworzenie platformy wymiany doświadczeń działaczy samorządowych. 8 . Reprezentowanie interesów Stowarzyszenia wobec władz Towarzystwa Społeczno - Kulturalnego Niemców na Śląsku, Fundacji Rozwoju Śląska oraz innych organizacji mniejszościowych. 9 . Stwarzanie warunków do rozwoju gospodarczego gmin.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję