Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

rehabilitacja dzieci i młodzieży z wadami słuchu głównie poprzez wspieranie zajęć logopedycznych, zakup programów komputerowych i pomocy rehabilitacyjnych, dofinansowanie kursu języka migowego oraz zakup podręczników dla surdologopedy celem podniesienia jakości prowadzonych zajęć logopedycznych, organizacja spotkań integracyjnych celem wymiany doświadczeń rodziców w rehabilitacji i sposobie leczenia dzieci, współdziałanie z Powiatowym Centrum Rozwoju 0źukacji w Iławie, pomoc w problemach szkolnych

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000046239
  • e-mail: karew.ek@gmail.com
  • Telefon: 508356634
  • Adres: UL. DĄBROWSKIEGO 11/11, 14-200 IŁAWA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję