Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

- organizacja zajęć sportowych w kręglach wersji bowling dla osób niewidomych na suwalskiej kręgielni, - organizacja zajęć warcabowych \(warcaby stupolowe\) i szachowych w siedzibie klubu, - organizacja rajdów pieszych po ziemi suwalskiej i rekreacyjnych zawodów sportowych dla osób niepełnosprawnych i członków ich rodzin( poruszane są między innymi tematy: aktywnego spędzania wolnego czasu, korzyści zdrowotne z uprawiania aktywnej turystyki oraz walory turystyczne i krajobrazowe poszczególnych regionów kraju) , - udział osób niepełnosprawnych w ogólnopolskich zawodach sportowych \(warcaby stupolowe, kręgle wersja bowling, szachy\)

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję