Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Wspieranie i krzewienie aktywności fizycznej mieszkańców miasta poprzez: Organizowanie ogólnodostępnych zajęć z tenisa ziemnego, piłki siatkowej, letnich spływów kajakowych i rajdów rowerowych w okresie wiosenno-jesiennym. Organizacja imprez sportowych (całoroczna) dotyczących turniejów tenisa ziemnego – zarówno mecze towarzyskie dla członków Stowarzyszenia jak również turnieje o charakterze współzawodnictwa z drużynami z innych miast. Prowadzenie drużyny piłki siatkowej i rozgrywanie zawodów o charakterze lokalnym. Okazjonalne imprezy sportowe dla najmłodszych. Propagowanie sportu i ruchu na świeżym powietrzu wśród młodzieży i osób starszych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję