Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie prowadzi Świetlicę Socjoterapeutyczną dla dzieci i młodzieży. W Świetlicy odbywają się zajęcia sportowe, plastyczne, wyjazdy i wycieczki, odrabia się zadania domowe. Zajęcia są bezpłatne dla wszystkich uczestników tych zajęć. Ponadto dzieci objęte pomocą Świetlicy mają możliwość wyjazdów na basen i do kina. Świetlica bardzo często organizuje ogniska świetlicowe jak i turnieje sportowe, piłki nożnej, koszykówki, siatkówki jak i konkursy plastyczno- wiedzowe. Również rodzice mogą liczyć na pomoc pracowników i wolontariuszy naszej placówki.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000045986
  • e-mail: radoscchybie@wp.pl
  • Telefon: 604392257
  • Adres: UL. WYZWOLENIA 2, 43-520 CHYBIE

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję