Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Umacnianie , propagowanie i wspieranie: - rozwoju więzi rodzinnych i społecznych; - podmiotowości i godności jednostki oraz rodziny; - wspólnotowości w rodzinie i społecznościach; - własnych możliwości ludzi, a zwłaszcza poczucia kompetencji społecznej, inicjatywy i kreatywności; - ekologicznego widzenia problemów ludzkich, rodzinnych i społecznych; - podmiotowości jednostki w środowisku zawodowym, humanizacji pracy i własności; - potęgowania zdrowia psychicznego, rozwoju umiejętności psychoprofilaktycznych; - profesjonalnego doradztwa i pomocy ludziom.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję