Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 .przedmiotem działalności jest udzielanie wsparcia dla chorych na SM oraz ich rodzin, propagowanie wiedzy na temat choroby, usprawnianie procesów rehabilitacji, 2 .intergacja środowiska osób chorych i ich rodzin poprzez organizowanie spotkań ze specjalistami różnych dziedzin (lekarze, zielarze, psycholodzy\), organizowanie koncertów charytatywnych, organizowanie turnusów rehabilitacyjnych, 3 .organizowanie akcji edukacyjnych mających na celu wsparcie dla osób chorych na SM np. koncerty charytatywne, 4 .współpraca i wzajemne wsparcie ze stowarzyszeniami o podobnym charakterze działalności.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję