Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Integracja środowiska i dbanie o dobre imię kombatantów i osób represjonowanych , ich godność .Działalność swoją prowadzimy poprzez wyjazdy integracyjne i spotkania . W 2016 roku odbył się jeden wyjazd integracyjny dla 35 osób do Ośrodka Stawiska koło Kościerzyny w województwie Pomorski. Odbyło się również kilkanaście spotkań w biurze Zarządu w Gdańsku oraz spotkania wyjazdowe w Toruniu , Gorzowie Wielkopolskim i Gdyni. W grudniu 2016 roku odbyło się spotkanie opłatkowe w Gdańsku . W 2016 roku wolontariusze- członkowie związku odbyli kilkanaście wyjazdów do najmniej sprawnych osób dostarczając paczki \(darowizny \) oraz wspierając je psychicznie . Udzielono pomocy w uzyskaniu uprawnień wdowy/ wdowca po kombatancie . Uczestniczyliśmy także w smutnych uroczystościach pogrzebowych naszych zmarłych członków . Nasze poczty sztandarowe uczestniczyły w obchodach świąt państwowych - Święto Niepodległości , obchody 3 Maja , obchody wybuch II wojny światowej i podobne .

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000043640
  • e-mail: zbwpgdansk@gmail.com
  • Telefon: 586818411
  • Adres: UL. ŚLĄSKA 66 B, 80-396 GDAŃSK

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję