Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . WSPOMAGANIE HOSPICJUM, 2 . OPIEKA STACJONARNA NAD LUDźMI TERMINALNIE CHORYMI, 3 . OPIEKA PALIATYWNA NAD POTRZE0c068JĄCYMI I ICH RODZINAMI, 4 . POMOC MATERIALNA I DUCHOWA LUDZIOM CIERPIĄCYM - TERMINALNIE CHORYM I ICH RODZINAMI, 5 . TWORZENIE WARUNKÓW DLA FUNKCJONOWANIA I ROZBUDOWY HOSPICJUM, 6 . POZYSKIWANIE STAŁYCH WSPÓŁPRACOWNIKÓW-WOLONTARIUSZY, 7 . PRZYBLIŻENIE SPOŁECZNOŚCI LOKALNEJ PROBLEMÓW LUDZI TERMINALNIE CHORYCH I ICH RODZIN, 8 . UWRAZLIWIANIE SPOŁECZENSTWA NA PROBLEMY LUDZI NIEULECZALNIE CHORYCH, 9 . NAWIAZYWANIE ŁACZNOSCI Z ORGANIZACJAMI O PODOBNYM PROFILU DZIAŁANIA W KRAJU I ZA GRANICA, 10 . STAŁA WSPÓŁPRACA ZE ZGROMADZENIEM SIÓSTR SW.ELZBIETY.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję