Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 ) Zrzeszanie inwalidów dla poprawy ich warunków życiowych oraz zwiększania uczestnictwa w życiu społecznym, gospodarczym i kulturalnym kraju. 2 \)Wyzwalanie inicjatywy inwalidów w kierunku jak najwszechstronniejszej ich realizacji. 3 ) Kształtowanie partnerskich postaw między społecznością ludzi pełnosprawnych i inwalidów. 4 ) Pomoc społeczna w tym pomoc rodzinom i osobą w trudnej sytuacji życiowej, oraz wyrównywanie szans tych rodzin i osób. 5 \) Promocja i organizacja wolontariatu. 6 ) Wspieranie osób pozostających bez pracy i zagrożonych zwolnieniem z pracy. 7 ) Działania na rzecz organizacji pozarządowych. 8 ) Wspieranie inicjatyw dotyczących rozwoju wsi.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję