Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

W sferze ochrony i promocji zdrowia działalność Parafialnego Klubu Sportowego 035eŚw. Józef" w 2016 r. obejmowała: - Parafialny Klub Sportowy zorganizował po raz trzeci obóz sportowy, w Międzybrodziu Żywieckim, w dniach od 27 czerwca do 2 lipca. W wyjeździe udział wzięło ponad 60 uczestników. Większą część czasu spędzono na orlikach trenując i grając w piłkę nożną. W obozie uczestniczyła również zawodnicy i zawodniczki z sekcji piłki siatkowej. Oprócz treningu, aktywnie spędzano czas poprzez zwiedzanie przepięknej okolicy: między innymi udając się na górę Żar, czy też korzystając z boiska plażowego i basenu będącego przy naszym ośrodku. - Obóz zimowy w Poroninie organizowany prze Parafialny Klub Sportowy św. Józef dla dzieci i młodzieży połączony z nauką jazdy na nartach. - Członkowie PKS Św. Józef uczestniczyli w wycieczce na Leskowiec.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję