Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Przedmiotem działalności fundacji jest ochrona zdrowia dotkniętych chorobami naczyniowymi i otyłymi. Fundacja wspiera techniki nowych rozwiązań w zakresie chirurgii ogólnej, naczyniowej i endokrynologicznej. Prowadzi oświatę zdrowotną w zakresie miażdżycy, cukrzycy, nadciśnienia i otyłości. Wspiera osoby w szczególności po zabiegach chirurgicznych amputacji kończyn, ich opiekunów i członków rodzin. Propaguje uprawianie czynnego sportu pod kontrolą i opieką wykwalifikowanego personelu medycznego. Pomaga w wyborze i dostosowaniu protez po amputacjach kończyn dolnych.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000039824
  • e-mail: arndtmaria@wp.pl
  • Telefon: 728322357
  • Adres: UL. MARII SKŁODOWSKIEJ - 9, 85-094 BYDGOSZCZ

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję