Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem działania Stowarzyszenia jest prowadzenia działalności w sferze zadań publicznych na rzecz: 1 . Ochrony i promocji zdrowia 2 . Osób niepełnosprawnych (w tym. ze szczególnym uwzględnieniem osób z problemami psychicznymi\) 3 . Pomocy społecznej, w tym rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych rodzin i osób 4 . Działanie na rzecz integracji społecznej, dążenie do kształtowania właściwych postaw społecznych wobec osób z problemami psychicznymi 5 . Prowadzenie działań charytatywnych na rzecz osób ze środowisk patologicznych (w szczególności dzieci i młodzieży) 6 .Działanie na rzecz integracji seniorów

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję