Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie organizowało dla dzieci i młodzieży rajdy w Parku Historii we Włodzieninie. Na wakacjach organizowaliśmy także manewry dla grupy rekonstrukcyjnej, gdzie uczestnicy mogli zapoznać się z pojazdami militarnymi posiadanymi przez SKPO oraz brać udział w grach terenowych. Uczestnicy naszych zajęć mają możliwość nocowania w ziemiankach w Parku Historii, gdzie pod opieką osoby dorosłej mogą brać czynny udział w grach terenowych. Ponadto prowadzimy zajęcia dla Grupy Rekonstrukcji Historycznej "Góry Opawskie", która ćwiczy elementy musztry pod nadzorem osób do tego wyszkolonych. Braliśmy także udział w zlocie grup rekonstrukcyjnych w Winowie koło Opola, gdzie oprócz rekonstruktorów z SKPO mieliśmy na poligonie dwa nasze pojazdy BRDM- 2.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję