Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie o nazwie "ANKAR", zwane dalej "Stowarzyszeniem", jest dobrowolnym, samorządnym, trwałym zrzeszeniem mającym na celu: wspieranie inicjatyw mających na celu ochronę zdrowia, szeroko pojętą dobroczynność i pomoc społeczną, pomoc społeczną, w tym pomoc rodzinom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywanie szans tych rodzin i osób, promocję, ochronę i poprawę zdrowia, działalność w zakresie edukacji, nauki, oświaty i wychowania oraz upowszechnianie sportu, działalność na rzecz osób niepełnosprawnych, tworzenie ośrodków pomocy i opiekuńczych dla samotnych matek, ludzi bezdomnych, niepełnosprawnych i uzależnionych od alkoholu i innych środków psychoaktywnych, działalność charytatywną, w tym również wspieranie organizacyjne i rzeczowe osób fizycznych i jednostek organizacyjnych, które podejmują działania tożsame z naszymi, stałe oddziaływanie w kierunku zmian negatywnych wzorców społecznych i kulturowych, które sprawiają, że osoby słabe, chore, uzależnione...

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000038040
  • e-mail: guma22@poczta.onet.pl
  • Telefon: 672166935
  • Adres: OS. ZACISZE 7/50, 64-700 CZARNKÓW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję