Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszzenie w 2016 r pomogło dzieciom niepełnosprawnym i rodzinom w trudnej sytuacji. Pomoc chorym dzieciom i rodzinom w trudnej sytuacji w tym dla trzech osób tj Agatka 0drtkiewicz,Paweł Nowak,Mariola Łebek Pomoc osobom niepełnosprawnym i rodzinom w trudnej sytuacji - jako Organizacja pożytku publicznego uzyskaliśmy środki finansowe z jednego procentu w kwocie pięć tysięcy siedemset szzeeśćdziesiąt jeden złotych i czterdzie ści siedem groszy z czego zakupiliśmy sprzęt rechabilitacyjny za jeden tysiąc czzterysta szześćdziesiat pięć złotych.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000037651
  • e-mail: zofia.kruk1@wp.pl
  • Telefon: 514536173
  • Adres: UL. KIELECKA 26, 26-026 MORAWICA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję