Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

DOSKONALENIE I UPOWSZECHNIANIE WSPÓŁCZESNYCH METOD PROFILAKTYKI , DIAGNOSTYKI I TERAPII CHORÓB NEREK , ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM DIALIZO TERAPII W ODDZIALE NEFROLOGII SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO SZPITALA KLINICZNEGO W BYDGOSZCZY PRZY UL M. SKŁODOWSKIEJ - CURIE 9 ORAZ DĄŻENIE DO ROZPOCZĘCIA LECZENIA CHORÓ0011 NEREK METODĄ PRZESZCZEPU .FUNDACJA DOFINANSOWUJE SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE W DZIEDZINIE PIELĘGNIARSTWA I WELU INNYCH ORAZ PRENUMERUJE SPECJALISTYCZNE CZASOPISMA W CELU SZEROKIEGO KSZTAŁCENIA KADR KLINIKI. ZAKUPUJEMY POTRZEBNY SPRZĘT ZARÓWNO KOMPUTEROWY JAK RÓWNIEŻ PRZEZNACZONY DO DZIAŁALNOŚCI NAUKOWEJ , BADAWCZEJ I LECZNICZEJ .

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję