Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

92,62 ,Z, Organizowanie i przeprowadzanie imprez sportowych na powietrzu dla amatorów z wykorzystaniem własnego sprzętu sportowego 93,04 ,Z, Działalność związana z poprawą kondycji fizycznej 1 . Odbywające się w sposób ciągły zajęcia szkoleniowe dla dzieci i młodzieży. 2 . Odbywająca się w sposób ciągły działalność rekreacyjna na rzecz członków towarzystwa tenisa ziemnego. 3 . Organizacja turniejów tenisa ziemnego dla osób fizycznych rangi wojewódzkiej i ogólnopolskiej. 4 . Wynajem kortów dla dzieci i młodzieży na działalność poprawiającą kondycję fizyczną. 5 . Organizowanie imprez sportowych dla amatorów z wykorzystaniem własnego obiektu sportowego. 6 . Ogólna działalność związana z poprawą kondycji fizycznej. 7 . Wypożyczanie sprzętu rekreacyjnego. 8 . Drobne naprawy sprzętu sportowego.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję