Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie wzięło udział w Projekcie „Inicjatywy lokalne 2016” realizowanym przez Miejski Dom Kultury w Łańcucie, którego celem było zorganizowanie ciekawego działania kulturalno- społecznego w mieście. Projekt, którego współorganizatorem było Stowarzyszenie pt. „Taniec - moją pasją" odbył się 29- 31 sierpnia 2016 w formie warsztatów tanecznych z profesjonalnymi choreografami i tancerzami You Can Dance". Był to cykl zajęć otwartych z mistrzami choreografii i wybitnymi tancerzami. Projekt skierowany jest do młodych tancerzy z Łańcuta, którzy chcieli szlifować swoje umiejętności pod okiem fachowców, a także do tych którzy przygodę z tańcem dopiero zaczynali. Czas spędzony przez dzieci i młodzież na tych warsztatach był dobrym i aktywnym wypoczynkiem przed nowym rokiem szkolnym.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję