Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Prowadzenie świetlicy i dożywianie . Zbiórka odzieży, żywności, mebli, podręczników i przekazywanie zebranych darów rodzinom potrzebującym . 2 . Wsparcie leczenia osób z nowotworami o najniższych dochodach lub ich braku. 3 . Turnus Rehabilitacyjne dla dzieci z rodzin ubogich po ciężkich chorobach . 4 . Udział we wszystkich akcjach charytatywnych ogólnopolskich jak;"Pomóż dzieciom przetrwać zimę ", "Podziel się posiłkiem", zbiórkami żywności z 0dnkami Żywności przed świętami.Paczki żywnościowe i mikołajowe. W roku 2016 przekazałyśmy ok. 500 paczek żywnościowych- przed świętami- rodzinom najbardziej potrzebującym. Dla dzieci przygotowano ponad 100 paczek Mikołajowych wspierali nas w tym : Fundacja United Way z Warszawy oraz firma Pro- Han z Krosna. Dzieci otrzymały śliczne zabawki, oraz czapki z szalikami i sporo słodyczy, bajek, puzzli itp. Rodziny skorzystały też z przekazanych nam innych darów jak: używane meble, sprzęt AGD, rowery, sanki . Pomagałyśmy rodzinom w sprawach urzędowych udzielając Im porad prawnych i psychologicznych. Interweniowaliśmy też w urzędach w sprawach,mieszkaniowych, alimentacyjnych i wypłaty zasiłków rodzinnych i 500 +

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję