Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

ELEM KLU0c068 JEST PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI W ZAKRESIE SPORTU, TURYSTYKI, REKREACJI, REHABILITACJI, ZDROWIA I INNYCH FORM WYPOCZYNKU LEZĄCYCH W SFERZE ZADAŃ PUBLICZNYCH NA RZECZ OSÓ0011 NIEPEŁNOSPRAWNYCH, A W SZCZEGÓLNOŚCI ŚRODOWISKA OSÓ0011 NIEPEŁNOSPRAWNYCH ZE SCHORZENIEM NARZĄDU WZROKU, A TAKŻE DZIAŁALNOŚĆ SZKOLENIOWA ORAZ DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ PROMOCJI I ORGANIZACJI WOLONTARIATU.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję