Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Organizowanie imprez integracyjnych,spotkań edukacyjnych i ogólnorozwojowych oraz sportowych, wyjazdów rekreacyjnych \(nad jeziora,Zalew Zembrzycki, wyjazdy do lasu\), wycieczko-pielgrzymek m.in.: do Sandomierza, Nałęczowa. Organizowanie zabaw okolicznościowych z niespodziankami, nawiązywanie więzi międzypokoleniowej. Organizowanie i pomoc w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych z otoczeniem poprzez tworzenie wolontariatu wspierającego dla seniorów. W ramach utrzymania dobrej kondycji seniorów prowadzony kontynuowany jest cykl spotkań " Śladami przeszłości" - w ramach których zwiedzono Kozłówkę, Zamek w Lublinie i Klasztor OO Dominikanów i Katedrę w Lublinie oraz Muzeum na Majdanku. Co roku organizowane są pielgrzymki integracyjne domów pomocy społecznej do sanktuariów na Lubelszczyznie.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000035224
  • e-mail: azajchowska@o2.pl
  • Telefon: 814665588wew
  • Adres: UL. AMETYSTOWA 22, 20-577 LUBLIN

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję