Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

organizowanie spotkań z osobami uzależnionymi i współuzależnionymi, organizowanie spotkań terapeuty z osobami uzależnionymi, wydawanie informatorów na temat stowarzyszenia i poradni, organizowanie mityngów AA, grupy Grunwald oraz grupy Al.-ANON, pomoc żywnościowa dla członków stowarzyszenia i ich rodzin, organizacja i uczestniczenie w imprezach: udział w ogólnopolskich dniach trzeźwości, udział w mityngach, msza w Licheniu, paczki ze słodyczami i art. żywnościowymi z okazji Dnia Dziecka oraz Świąt Bożego Narodzenia, Wigilia dla członków i ich rodzin.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000034807
  • e-mail: BIURO.ASSET@WP.PL
  • Telefon: 655205046
  • Adres: UL. PRZEMYSŁOWA 27, 64-100 LESZNO

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję