Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

-pogłębianie wiary, rozwijanie duchowości, uczenie się odpowiedzialności za Kościół, za kształt współczesnego chrześcijaństwa, za świadomość społeczną; -tworzenie środowiska przepojonego duchem wspólnotowym; -tworzenie klimatu dialogu i prowadzenie dialogu z przedstawicielami innych środowisk katolickich, innych religii, innych wyznań i z niewierzącymi; -tworzenie, pogłębianie i szerzenie kultury religijnej, intelektualnej, artystycznej i politycznej; -podejmowanie działań zapobiegających zjawiskom patologii społecznych; -przygotowanie do działalności publicznej, kształtowanie człowieka wrażliwego na problemy społeczne i obywatelskie, na krzywdę i potrzeby bliźnich, służącego bezinteresowną pomocą potrzebującym; -wychowanie w duchu patriotyzmu oraz kształtowanie odpowiedzialności za Ojczyznę z jednoczesnym poszanowaniem godności i wolności każdego narodu; -rozwijanie i propagowanie twórczości artystycznej, a w szczególności działalności i twórczości inspirowanej wiarą chrześcijańską

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję