Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 .Planowanie i organizowanie życia sportowego w oparciu o możliwości obiektowe i sprzętowe, oraz pomoc organizacyjną i materialną sympatyków Klubu. 2 . Uczestniczenie w imprezach organizowanych na obszarze działania i poz nim. 3 .Kształtowanie pozytywnych cech charakteru i osobowości poprzez uczestnictwo w realizacji zadań sportowych klubu. 4 .Przeciwdziałanie patologiom społecznym, w szczególności alkoholizmowi, narkomanii i przestępczości młodzieży.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000034280
  • e-mail: waek@wp.pl
  • Telefon: 604772554
  • Adres: UL. SPORTOWA 2, 37-600 LUBACZÓW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję