Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest grupowanie ludzi dobrej woli świadczącą pomoc społeczną rodzinom wielodzietnym, matkom samotnym i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywanie szans tych rodzin i osób. Stowarzyszenie działa na rzecz zdrowia i szczęścia dzieci, młodzieży i dorosłych osób niepełnosprawnych poprzez działalność w zakresie dobroczynności, ochrony zdrowia i pomocy społecznej oraz rehabilitacji społecznej i zawodowej. Stowarzyszenie działa na rzecz rodziny, macierzyństwa, rodzicielstwa, upowszechniania ochrony praw dziecka.Stowarzyszenie udziela pomocy dzieciom i młodzieży z rodzin z problemami alkoholowymi. Działalność Stowarzyszenia oparta jest na nieodpłatnej działalności członków stowarzyszenia i osoby współpracujące.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję