Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celami Fundacji jest realizacja zadań w zakresie: - pomocy społecznej na rzecz dzieci, młodzieży i dorosłych niepełnosprawnych - ochrony i promocji zdrowia - wspierania różnorodnych form aktywności społecznej dzieci. młodzieży i dorosłych niepełnosprawnych - prowadzenia działalności oświatowej, edukacyjnej i dydaktyczno- wychowawczej, poprzez tworzenie i prowadzenie placówek oświatowych i dydaktyczno- wychowawczych wszelkiego typu - prowadzenie działalności opiekuńczo- terapeutyczno-rehabilitacyjnej - inspirowania i organizowania ruchu społecznego wokół celów Fundacji - upowszechnianie wiedzy o celach i działaniach Fundacji - promowania i organizowania działań wolontariatu

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję