Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie organizuje i prowadzi Muzeum Regionalne w Trzebini. Ziemi Trzebińska bardzo dużo zawdzięcza działającemu na przełomie 0079I0079 i 00790079 wieku przemysłowi górniczemu i hutniczemu. Konsekwencją zmian gospodarczych zachodzących w naszym kraju była likwidacja wielu zakładów pracy na terenie Trzebini, w tym kopalni "Siersza", Zakładów Górniczych "Trzebionka", Zakładów Metalurgicznych "Trzebinia" i wielu innych. Po tym przemyśle zostało wiele pamiątek, które zgromadziliśmy w Muzeum. Eksponaty udostępniamy wszystkim zwiedzającym, w celu utrwalenia świadomości lokalnych tradycji.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000032602
  • e-mail: smzt.cor@gmail.com
  • Telefon: 728191102
  • Adres: UL. GRUNWALDZKA 1, 32-540 TRZEBINIA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję