Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

jak w dziale II punkt 1.1 .: - organizacja turnieju piłki halowej im. Mariana Kaczmarka dla dzieci, młodzieży i dorosłych z terenu Gminy Bledzew; - organizacja i prowadzenie zajęć sportowo- rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży na terenie gminy Bledzew; - udział w zawodach sportowych; - organizacja zajęć sportowo-rekreacyjnych dla osób starszych - organizacja imprez sportowych i sportowo - rekreacyjnych na terenie gminy 0c16fedzew o zasięgu lokalnym, regionalnym i międzynarodowym, otwartych dla mieszkańców; - rekrutacja nowych i młodych zawodników; - zapewnienie opieki medycznej zawodnikom; - prowadzenie spotkań przez uprawnionych sędziów; - przeprowadzenie imprez sportowych zgodnie z ustawą o organizacji imprez masowych: - zapewnianie uczestnikom imprez wody do celów fizjologicznych: - zakup sprzętu sportowego i odzieży sportowej: - zakup nagród oraz dyplomów dla uczestników imprez - przygotowanie do rozgrywek rundy wiosennej na sezon 2014/2015 ; - odbyły się 22 treningi; - rozegrano 8 meczów kontrolnych; - rozgrywanie meczy zgodnie z terminarzami; - odbyło się 30 treningów; - w jednym treningu uczestniczyło około 40 zawodników; - roztrenowanie po

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję