Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

PROWADZENIE REHABILITACJI FIZYCZNEJ I PSYCHICZNEJ PO ZABIEGU RAKA PIERSI UŁATWIAJĄCYCH POWRÓT DO PRACY ZAWODOWEJ I ŻYCIA RODZINNEGO ORAZ MAŁŻEŃSKIEGO. ZAZNAJAMIANIE SPOŁECZEŃSTWA W ŚRODKACH MASOWEGO PRZEKAZU Z PROBLEMATYKĄ KOBIET CHORYCH NA RAKA PIERSI. PONADTO W OKRESIE SPRAWOZDAWCZYM BYŁY REALIZOWANE PROGRAMY INTEGRACYJNE. ORGANIZOWANO ROŻNEGO RODZAJU POKAZY, W TYM MIĘDZY INNYMI POKAZY PROTEZ. DODATKOWO WOLONTARIUSZKI ORGANIZUJĄ RAZ W TYGODNIU DYŻURY NA ODDZIALE CHORÓB PIERSI SZPITALA ONKOLOGICZNEGO W BYDGOSZCZY, GDZIE KAŻDA POTRZE0c068JĄCA KOBIETA MOŻE UZYSKAĆ WSPARCIE. AMAZONKI UCZESTNICZYŁY W SZKOLENIACH NA WOLONTARIUSZKI ORGANIZOWANYCH PRZEZ FEDERACJĘ STOWARZYSZEŃ AMAZONEK.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję