Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Społeczne Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Sanoku, otrzymało wsparcie od sklepu "Intermarche" przy ul. Beksińskiego 4 w Sanoku oraz sklepu zoologicznego "Cztery łapy" w wyniku zbiórki organizacja otrzymała dużą ilość karmy suchej i akcesoriów. Społeczne Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Sanoku, uczestniczyło po raz pierwszy w kampanii "NAKARM ZWIERZAKA ZE SCHRONISKA". Kupując online koszulkę lub torbę na platformie mojakampania.pl, można było pomóc Podopiecznym naszego ośrodka. 28 maja w 2016 r odbyły się Mistrzostwa Polski w Dogtrekkingu Sanok-"Przez dogtrekking po adopcję" Społeczne Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Sanoku, otrzymało wsparcie od sklepu "Intermarche" przy ul. Beksińskiego 4 w Sanoku oraz sklepu zoologicznego "Cztery łapy" w wyniku zbiórki organizacja otrzymała dużą ilość karmy suchej i akcesoriów. Społeczne Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Sanoku, uczestniczyło po raz pierwszy w kampanii "NAKARM ZWIERZAKA ZE SCHRONISKA". Kupując online koszulkę lub torbę na platformie mojakampania.pl, można było pomóc Podopiecznym naszego ośrodka. 28 maja w 2016 r odbyły się Mistrzostwa Polski w Dogtrekkingu Sanok-"Przez dogtrekking po adopcję" Społeczne Towarzystwo Opieki nad Zwierzętamiw Sanoku, po raz drugi brało udział w kampanii, tym razem pod szyldem "Przygarnij zwierzaka".

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję