Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Przedmiotem podstawowej działalności Stowarzyszenia jest samodoskonalenie jego członków poprzez działania na rzecz krzewienia, doskonalenia i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych poprzez uprawianie i propagowanie szermierki japońskiej laido w linii nauczania Sensei Hakuo Sagawa, jako dyscypliny sportowej i sztuki ogólnego rozwoju jednostki oraz tworzenie płaszczyzny wymiany informacji i doświadczeń pomiędzy osobami i instytucjami zainteresowanymi. Stowarzyszenie realizuje swoje cele poprzez: 1 . organizowanie stałych treningów sportowych, okresowych staży i zawodów sportowych oraz pokazów szermierki japońskiej skierowanych do szerokiej publiczności, 2 . współpracę z osobami i instytucjami o podobnych celach działania, 3 . mobilizowanie członków do realizacji celu statutowego oraz organizowanie ich społecznej działalności, 4 . współpracę z instytucjami, organizacjami i stowarzyszeniami, krajowymi i zagranicznymi, 5 . formułowanie stanowisk i opinii w sprawach sportu oraz kultury fizycznej, 6 . działalność popularyzatorską i reklamową w zakresie promocji kultury fizycznej i sportu oraz upowszechniania celów i osiągnięć Stowarzyszenia,

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję