Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Bractwo jest społeczną organizacją obywateli polskich wyznania rzymsko 0374 katolickiego, którzy zgodnie ze swoim światopoglądem w ramach konstytucyjnych zasad mają na celu: 1 . Pogłębianie wartości chrześcijańskich w życiu osobistym i społecznym członków Bractwa, 2 . Propagowanie kultu Maryi Miłosierdzia, 3 . Działanie w celu kształtowania właściwych postaw społecznych i przeciwstawianie się społecznym chorobom moralnym, 4 . Działalność charytatywną przez prowadzenie hospicjum domowego, jadłodajni dla osób i rodzin biednych, prowadzenie noclegowni dla osób bezdomnych, świetlic środowiskowych i terapeutycznych oraz przez podejmowanie działań interwencyjnych na rzecz rodzin dotkniętych przemocą lub kryzysem. 5 . Działalność na rzecz osób niepełnosprawnych w zakresie rehabilitacji społecznej i zawodowej oraz integracji w środowisku lokalnym. 6 . Realizowanie szeroko rozumianej działalności promującej miasto, powiat, region min. przez obsługę grup turystycznych, pielgrzymkowych i innych odwiedzających okoliczne miejsca kultu religijnego, zabytki kultury i pamięci narodowej..

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000028283
  • e-mail: garbalaw@interia.pl
  • Adres: UL. WILEŃSKA 34, 26-110 SKARŻYSKO-KAMIENNA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję