Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1) Strefą działalności Klubu Amazonka jest organizowanie wzajemnego wsparcia, pomocy i samopomocy dla kobiet po leczeniu raka piersi. Klub Amazonka zajmuje się organizowaniem spotkań integracyjnych, imprez kulturalnych, sportowych i turystycznych dla osób niepełnosprawnych 2) W sferze działania Klubu znajduje się również propagowanie i organizacja zajęć rehabilitacyjnych \(basen, gimnastyka, tai-chi, drenaż limfatyczny, zumba dla Amazonek\) 3\) Klub organizuje spotkania z profesjonalistami lekarzami oddziałów onkologicznych, psychologami.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję