Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

SANUS

Pamiętaj, że przekazanie 1% podatku to najprostszy i całkowicie bezpłatny sposób na pomoc jakiejś organizacji - TY sam decydujesz komu przekażesz swój 1%.

Nasza strona www: www.sanus.aniwo.pl

SANUS
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Zarząd Fundacji Niepełnosprawnych „SANUS” zwraca się z gorącą prośbą do Państwa o wsparcie naszej Fundacji i mamy nadzieję, że znajdą się ludzie o wielkich sercach, którzy zechcą wspomóc naszych podopiecznych.
Celami Fundacji są:
- pomoc osobą niepełnosprawnym w podeszłym wieku,
- pomoc materialna niepełnosprawnym – rzeczowa,
- pomoc materialna, finansowa, rzeczowa dzieciom i młodzieży niepełnosprawnej - uczącej się,
- wsparcie i promocja rodzicielstwa zastępczego.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję