Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Działalnością nieodpłatną pożytku publicznego jest działalność statutowa organizacji, za którą nie jest pobierane wynagrodzenie.Towarzystw o organizuje cykliczne integracyjne festyny kaszubsko - szantowe od 2002 roku zawsze w sezonie letnim.Angażujemy przede wszystkim zespoły regionalne i morskie. Festyny prowadzone są w języku kaszubskim. Jesteśmy współorganizatorami festiwalów muzyki klasycznej "Słowo i Muzyka u Jezuitów" który odbywa się w sezonie letnim w kościele w Jastrzębiej Górze. Honorowym goście tych festiwali jest kompozytor światowej sławy prof. Krzysztof Penderecki. Koncerty są bezpłatne.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000025538
  • e-mail: tmjg89@wp.pl
  • Telefon: 586749683
  • Adres: UL. KRÓLEWSKA 2, 84-104 JASTRZĘBIA GÓRA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję